LEVIT SENFINO midnight sky
Kód: 76252.17 76252.20 76252.23 76253.17 76253.20 76253.23 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Nové SUV s maximální nosností až 180 kg je osazeno nejsilnějším motorem Motinova Migic T1 o výkonu 90 Nm. Vzduchová vidlice SR Suntour Zeron, čtyřpístkové brzdy Deore a teleskopická sedlovka zvládnou každý terén. Pevné osy Boost doplňuje řazení Shimano Cues s velkým rozsahem a odolné pláště s reflexním pruhem. Bohatou výbavu uzavírá nosič MIK s integrovaným světlem, svítící logo a praktické úchyty pro košík na láhev.Doplňkové parametry
| Kategorie: | eSUV '26 |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rám: | Univerzální |
| Velikost kol: | 29” |
| Motor: | Motinova MIGIC T1 90 Nm |
| Velikost kol: | 29" |
| Velikost rámu: | 16" / 18" / 20" / 22" |
| Rám: | Alloy 6061 lowstep |
| Převody: | 1x10 |
| Motor: | Motinova MIGIC T1 90 Nm |
| Baterie: | BMZ V10 |
| Nabíječka: | BMZ 4,5 A |
| Displej: | Barevný TFT Digiwise BC281 |
| Vidlice: | SR Suntour Zeron36 Boost 2CR (120 mm, vzduchová se zamykáním z korunky) |
| Kliky a převodník: | Motinova (170 mm, 38 z.) |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U6000 |
| Řazení: | Shimano CUES U6000 |
| Kazeta: | Shimano Cues LG300-10 (11 - 48 z.) |
| Řetěz: | KMC eGlide |
| Brzdy: | Shimano Deore M6120 (180 mm kotouč) |
| Náboj přední: | Spec Boost |
| Náboj zadní: | Shimano TC500 Boost |
| Ráfky: | Remerx Rocky plus RX3027 (622 x 27 mm) |
| Pláště: | Schwalbe Hurricane RT 29 x 2,35" (60 - 622) |
| Pedály: | Alloy |
| Gripy: | Spec Ergo |
| Řidítka: | Spec 31,8 x 720 mm (16",18"), 740 mm (20",22") |
| Představec: | Spec Phase 60 mm (16",18"), 80 mm (20",22") |
| Hlavové složení: | Spec ICR (semi-integrované, prům. ložiska) |
| Sedlovka: | Teleskopická Kind shock 900i 125 mm ( 16",18"), 150 mm (20", 22") |
| Sedlo: | Spec |
| Přední světlo: | Herrmans MR9E |
| Zadní světlo: | Integrované v nosiči |
| Nosič: | MIK HD (nosnost 27 kg), integrované světlo |
| Blatníky: | Marcon Primo aluminium |
| Max. zatížení: | 180 kg |
