LEVIT RILATO SUV overstep 2026 black pearl
Kód: 76308.20 76309.20 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | eSUV '26 |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rám: | Vysoký nástup |
| Velikost kol: | 29” |
| Motor: | Bafang M510 |
| Velikost kol: | 29" |
| Velikost rámu: | 17" / 19" / 21" |
| Rám: | Alloy 6061 overstep |
| Převody: | 1x9 |
| Motor: | Bafang M510 |
| Baterie: | LEVIT |
| Nabíječka: | LEVIT |
| Displej: | Barevný Bafang C010 |
| Vidlice: | SR Suntour XCM32 ATB NLO (120 mm, se zamykáním z korunky) |
| Kliky a převodník: | Bafang (170 mm, 38 z.) |
| Přehazovačka: | Shimano Cues U3020 |
| Řazení: | Shimano CueS U4000 |
| Kazeta: | Shimano Cues LG300 (11 - 36 z.) |
| Řetěz: | KMC eGlide |
| Brzdy: | Shimano MT200 (180 mm kotouč) |
| Náboj přední: | Shimano QC300 |
| Náboj zadní: | Shimano QC300 |
| Ráfky: | Remerx E-Rocky (622 x 25 mm) |
| Pláště: | Rubena Ocelot 29 x 2,35" (60 - 622) |
| Pedály: | Alloy |
| Gripy: | Herrmans Shark lock |
| Řidítka: | Spec 31,8 x 720 mm (17"), 740 mm (19",21") |
| Představec: | Spec 75 mm |
| Hlavové složení: | Spec (semi-integrované, prům. ložiska) |
| Sedlovka: | Spec Phase 30,9 x 350 mm |
| Sedlo: | Spec |
| Přední světlo: | Spanninga Kendo XE |
| Zadní světlo: | Spanninga 1900 XE |
| Nosič: | Nosnost 15 kg |
| Blatníky: | RPZ SUV |
| Max. zatížení: | 150 kg |
