LEVIT RILATO lowstep 2026 white pearl
Kód: 76300.20 76301.20 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | eMTB '26 |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rám: | Nízký nástup |
| Velikost kol: | 29” |
| Motor: | Bafang M510 |
| Velikost kol: | 29" |
| Velikost rámu: | 16" / 18" |
| Rám: | Alloy 6061 midstep |
| Převody: | 1x9 |
| Motor: | Bafang M510 |
| Baterie: | LEVIT |
| Nabíječka: | LEVIT |
| Displej: | Barevný Bafang C010 |
| Vidlice: | SR Suntour XCM32 ATB NLO (120 mm, se zamykáním z korunky) |
| Kliky a převodník: | Bafang (170 mm, 38 z.) |
| Přehazovačka: | Shimano Cues U3020 |
| Řazení: | Shimano CueS U4000 |
| Kazeta: | Shimano Cues LG300 (11 - 36 z.) |
| Řetěz: | KMC eGlide |
| Brzdy: | Shimano MT200 (180 mm kotouč) |
| Náboj přední: | Shimano QC300 |
| Náboj zadní: | Shimano QC300 |
| Ráfky: | Remerx E-Rocky (584 x 25 mm) |
| Pláště: | Rubena Ocelot 27,5 x 2,35" (60 - 584) |
| Pedály: | Alloy |
| Gripy: | Herrmans Shark lock |
| Řidítka: | Spec 31,8 x 720 mm |
| Představec: | Spec 60 mm |
| Hlavové složení: | Spec (semi-integrované, prům. ložiska) |
| Sedlovka: | Spec Phase 30,9 x 350 mm |
| Sedlo: | Spec |
| Max. zatížení: | 150 kg |
