LEVIT FORTECO 3 2026 ocean
Kód: 76143Detailní popis produktu
Kompaktní skládačka s inovovaným systémem skládání a zvýšenou tuhostí rámu je ideální pro městský provoz. Lehká hliníková vidlice spolupracuje s řazením Shimano a spolehlivými hydraulickými kotoučovými brzdami. Integrovaný nosič se systémem MIK a hliníkové blatníky podtrhují vysokou užitnou hodnotu tohoto modelu. Bezpečný pohyb po městě zajišťují široké pláště s reflexním pruhem a integrovaná baterie s kapacitou 13 Ah.Doplňkové parametry
| Kategorie: | eFolding '26 |
|---|---|
| EAN: | 8595174259979 |
| Rám: | Univerzální |
| Velikost kol: | 20” |
| Motor: | Levit HD |
| Velikost kol: | 20" |
| Velikost rámu: | UNI |
| Rám: | Alloy 6061 |
| Převody: | 1x7 |
| Motor: | Levit HD |
| Baterie: | Levit ST 468 Wh (13 Ah) |
| Nabíječka: | Levit 4 A |
| Displej: | Levit LCD |
| Vidlice: | Pevná alloy disc |
| Kliky a převodník: | Wheeltop (170 mm, 42 z.) |
| Přehazovačka: | Shimano FT35AD |
| Řazení: | Shimano RS457 |
| Kazeta: | Shimano FTZ500 (14 - 28 z.) |
| Řetěz: | KMC HV500 |
| Brzdy: | Shimano MT200 (160 mm kotouč) |
| Náboj přední: | Formula DC-20LW |
| Náboj zadní: | Levit HD |
| Ráfky: | Remerx Dragon Line 719 (406 x 19 mm) |
| Pláště: | Kenda K887 Reflex 20 x 2,35" (60 - 406) |
| Pedály: | Alloy, skládací |
| Gripy: | Spec |
| Řidítka: | Spec 25,4 x 640 mm |
| Představec: | Spec folding |
| Hlavové složení: | Spec |
| Sedlovka: | Spec 27,2 x 350 mm |
| Sedlo: | Spec |
| Přední světlo: | Spanninga Kendo XL |
| Zadní světlo: | Spanninga Pimento Large |
| Nosič: | MIK (15 kg nosnost) |
| Blatníky: | Marcon aluminium |
| Max. zatížení: | 120 kg |
