LEVIT FLUECO midstep 2026 midnight sky
Kód: 76266.17 76266.20 76266.23 76267.17 76267.20 76267.23 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Extrémně silný motor Motinova Migic T1 s tahem 90 Nm je citlivě zasazen do rámu s vnitřním vedením kabelů. Vzduchová vidlice SR Suntour a bezdušové ráfky Remerx zajišťují skvělou trakci i komfort v lehčím terénu. Kolo je vybaveno nosičem MIK s nosností 27 kg, integrovaným světlem a přípravou pro montáž košíku na láhev. Moderní řazení Shimano Cues skvěle spolupracuje s univerzálními plášti Schwalbe Smart Sam v designu skinwall.Doplňkové parametry
| Kategorie: | eSUV '26 |
|---|---|
| EAN: | 8595174259917 |
| Rám: | Univerzální |
| Velikost kol: | 29” |
| Motor: | Motinova MIGIC T1 90 Nm |
| Velikost kol: | 29" |
| Velikost rámu: | 17" / 19" / 21" |
| Rám: | Alloy 6061 lowstep |
| Převody: | 1x9 |
| Motor: | Motinova MIGIC T1 90 Nm |
| Baterie: | BMZ V10 |
| Nabíječka: | BMZ 4,5 A |
| Displej: | Barevný TFT Digiwise BC281 |
| Vidlice: | SR Suntour XCM32 ATB NLO (120 mm, se zamykáním z korunky) |
| Kliky a převodník: | Motinova (170 mm, 38 z.) |
| Přehazovačka: | Shimano Cues U3020 |
| Řazení: | Shimano CueS U4000 |
| Kazeta: | Shimano Cues LG300 (11 - 36 z.) |
| Řetěz: | KMC eGlide |
| Brzdy: | Shimano MT200 (180 mm kotouč) |
| Náboj přední: | Shimano QC300 |
| Náboj zadní: | Shimano QC300 |
| Ráfky: | Remerx Rocky plus RX3027 (622 x 27 mm) |
| Pláště: | Schwalbe Smart Sam Skinwall 29 x 2,25" (57 - 622) |
| Pedály: | Alloy |
| Gripy: | Spec Ergo |
| Řidítka: | Spec 31,8 x 720 mm (17"), 740 mm (19",21") |
| Představec: | Spec Phase 60 mm (17"), 80 mm (19",21") |
| Hlavové složení: | Spec ICR (semi-integrované, prům. ložiska) |
| Sedlovka: | Spec Phase 30,9 x 400 mm |
| Sedlo: | Spec |
| Přední světlo: | Herrmans MR9E |
| Zadní světlo: | Integrované v nosiči |
| Nosič: | MIK HD (nosnost 27 kg), integrované světlo |
| Blatníky: | SKS |
| Max. zatížení: | 150 kg |
