LEVIT FLUECO lowstep 2026 blue sky
Kód: 76260.17 76260.20 76260.23 76261.17 76261.20 76261.23 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tento dostupný model městského kola s velmi nízkým nástupem je postaven na obratných 26“ kolech. Spolehlivé převody Shimano 1x9, doplňují účinné hydraulické kotoučové brzdy pro bezpečnou jízdu v provozu. Pohodlnou jízdu po městě i cyklostezkách zajišťuje odpružená vidlice a pláště s bezpečnostním reflexním pruhem. Představuje ideální volbu pro každodenní cesty s důrazem na jednoduché ovládání a vysokou míru bezpečí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | eSUV '26 |
|---|---|
| EAN: | 8595174259757 |
| Rám: | Nízký nástup |
| Velikost kol: | 29” |
| Motor: | Motinova MIGIC T1 90 Nm |
| Velikost kol: | 29" |
| Velikost rámu: | 16" / 18" / 20" |
| Rám: | Alloy 6061 lowstep |
| Převody: | 1x9 |
| Motor: | Motinova MIGIC T1 90 Nm |
| Baterie: | BMZ V10 |
| Nabíječka: | BMZ 4,5 A |
| Displej: | Barevný TFT Digiwise BC281 |
| Vidlice: | SR Suntour XCM32 ATB NLO (120 mm, se zamykáním z korunky) |
| Kliky a převodník: | Motinova (170 mm, 38 z.) |
| Přehazovačka: | Shimano Cues U3020 |
| Řazení: | Shimano CueS U4000 |
| Kazeta: | Shimano Cues LG300-9 (11 - 36 z.) |
| Řetěz: | KMC eGlide |
| Brzdy: | Shimano MT200 (180 mm kotouč) |
| Náboj přední: | Shimano QC300 |
| Náboj zadní: | Shimano QC300 |
| Ráfky: | Remerx Rocky plus RX3027 (622 x 27 mm) |
| Pláště: | Schwalbe Smart Sam Skinwall 29 x 2,25" (57 - 622) |
| Pedály: | Alloy |
| Gripy: | Spec Ergo |
| Řidítka: | Spec 31,8 x 720 mm (16"), 740 mm (18",20") |
| Představec: | Spec Phase 60 mm (16", 18"), 80 mm (20") |
| Hlavové složení: | Spec ICR (semi-integrované, prům. ložiska) |
| Sedlovka: | Spec Phase 30,9 x 400 mm |
| Sedlo: | Spec |
| Přední světlo: | Herrmans MR9E |
| Zadní světlo: | Integrované v nosiči |
| Nosič: | MIK HD (nosnost 27 kg), integrované světlo |
| Blatníky: | SKS |
| Max. zatížení: | 150 kg |
