LEVIT CALVIA LTD white pearl gloss 630 Wh
Kód: 76176 76177 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | eCity |
|---|---|
| Velikost kol: | 28" |
| Velikost rámu: | 45 / 50 / 55 / 60 cm |
| Rám: | Alloy 6061 lowstep, smootwelding |
| Převody: | 1x8 |
| Motor: | Motinova Volans Plus 75 Nm |
| Baterie: | Levit SP2.1 630 Wh (17,5 Ah) |
| Nabíječka: | Levit 4 A |
| Displej: | Barevný TFT Motinova CS8020C |
| Vidlice: | SR Suntour NEX-E25 NLO (63 mm, se zamykáním z korunky) |
| Kliky a převodník: | Motinova + Gates (170 mm, 24 z.) |
| Přehazovačka: | Shimano Nexus 8 |
| Řazení: | Shimano Nexus 8 |
| Kazeta: | Gates CDC (24 z.) |
| Řetěz: | Gates Carbon Drive CDX |
| Brzdy: | Shimano MT200 (180 mm kotouč) |
| Náboj přední: | Shimano QC300 |
| Náboj zadní: | Shimano Nexus 8 |
| Ráfky: | Remerx Rocky Disc (622 x 22 mm) |
| Pláště: | Schwalbe Energizer Plus RT 28 x 1,75" (47 - 622) |
| Pedály: | Alloy, protiskluzové |
| Gripy: | Herrmans DD36 |
| Řidítka: | Spec 31,8 x 640 mm |
| Představec: | Spec stavitelný 90 mm |
| Hlavové složení: | Spec (semi-integrované, prům. ložiska) |
| Sedlovka: | Post Moderne PM-207 27,2 x 350 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Hertz |
| Přední světlo: | Spanninga Kendo XE |
| Zadní světlo: | Spanninga 1900 XE |
| Nosič: | MIK (nosnost 15 kg) |
| Blatníky: | SKS |
| Max. zatížení: | 140 kg |
