LEVIT BELECO RD lowstep 2026 bordeaux
Kód: 76240.15 76240.17 76240.20 76240.23 76241.15 76241.17 76241.20 76241.23 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Stylový rám s broušenými sváry a nízkým nástupem zaujme na první pohled efektním svítícím logem LEVIT. Pohon Motinova Volans je osazen moderním řazením Shimano Cues, které zaručuje přesný a hladký chod. Vysokou bezpečnost v provozu zajišťuje silné přední i zadní světlo a pláště s výrazným reflexním pruhem. Součástí výbavy jsou kvalitní německé blatníky SKS a praktický nosič MIK s vysokou nosností 27 kg.Doplňkové parametry
| Kategorie: | eCity '26 |
|---|---|
| EAN: | 8595174259504 |
| Rám: | Nízký nástup |
| Velikost kol: | 28” |
| Motor: | Motinova Volans 65 Nm |
| Velikost kol: | 28" |
| Velikost rámu: | 45 / 50 / 55 / 60 cm |
| Rám: | Alloy 6061 lowstep, smootwelding |
| Převody: | 1x9 |
| Motor: | Motinova Volans 65 Nm |
| Baterie: | BMZ V10 |
| Nabíječka: | BMZ 2 A |
| Displej: | Barevný TFT Digiwise BC182 |
| Vidlice: | SR Suntour NVX NLO (80 mm, se zamykáním z korunky) |
| Kliky a převodník: | Motinova (170 mm, 20 z.) |
| Přehazovačka: | Shimano Cues U3020 |
| Řazení: | Shimano CueS U4000 |
| Kazeta: | Shimano Cues LG300 (11 - 36 z.) |
| Řetěz: | KMC eGlide |
| Brzdy: | Shimano MT200 (180 mm kotouč) |
| Náboj přední: | Shimano QC300 |
| Náboj zadní: | Shimano QC300 |
| Ráfky: | Remerx Rocky Disc (622 x 22 mm) |
| Pláště: | Rubena Flash Stop thorn 28 x 1,75" (47 - 622) |
| Pedály: | Alloy, protiskluzové |
| Gripy: | Herrmans DD36 |
| Řidítka: | Spec 31,8 x 640 mm |
| Představec: | Spec stavitelný 90 mm |
| Hlavové složení: | Spec ICR (semi-integrované, prům. ložiska) |
| Sedlovka: | Post Moderne Glide 27,2 x 350 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Přední světlo: | Herrmans MR5E |
| Zadní světlo: | Herrmans Nordic Trace |
| Nosič: | MIK HD (nosnost 27 kg) |
| Blatníky: | SKS |
| Max. zatížení: | 150 kg |
