LEVIT BELECO 7 lowstep 2026 indigo
Kód: 76232.15 76232.17 76232.20 76232.23 76233.15 76233.17 76233.20 76233.23 76234.15 76234.17 76234.20 76234.23 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Elegantní rám s čistými sváry a svítícím logem je navržen pro maximálně pohodlné nasedání i jízdu. Motor Motinova Volans s nábojovým řazením doplňuje speciální řetěz s odolnou úpravou proti reznutí. Kompletní výbava zahrnuje blatníky SKS, nosič MIK a kvalitní pláště Schwalbe s ochranou proti defektu. Tento model je ideálním partnerem pro městskou cyklistiku s důrazem na styl a velmi dlouhou životnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | eCity '26 |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rám: | Nízký nástup |
| Velikost kol: | 28” |
| Motor: | Motinova Volans 65 Nm |
| Velikost kol: | 28" |
| Velikost rámu: | 45 / 50 / 55 / 60 cm |
| Rám: | Alloy 6061 lowstep, smootwelding |
| Převody: | 1x8 |
| Motor: | Motinova Volans 65 Nm |
| Baterie: | BMZ V10 |
| Nabíječka: | BMZ 4,5 A |
| Displej: | Barevný TFT Digiwise BC112 |
| Vidlice: | SR Suntour NVX NLO (80 mm, se zamykáním z korunky) |
| Kliky a převodník: | Motinova (170 mm, 20 z.) |
| Přehazovačka: | Shimano Nexus 8 |
| Řazení: | Shimano Nexus 8 |
| Kazeta: | Shimano (22 z.) |
| Řetěz: | KMC Z1 |
| Brzdy: | Shimano MT200 (180 mm kotouč) |
| Náboj přední: | Shimano QC300 |
| Náboj zadní: | Shimano Nexus 8 |
| Ráfky: | Remerx Rocky Disc (622 x 22 mm) |
| Pláště: | Schwalbe Road Cruiser RT 28 x 2,1" (55 - 622) |
| Pedály: | Alloy, protiskluzové |
| Gripy: | Herrmans DD36 |
| Řidítka: | Spec 31,8 x 640 mm |
| Představec: | Spec stavitelný 90 mm |
| Hlavové složení: | Spec ICR (semi-integrované, prům. ložiska) |
| Sedlovka: | Post Moderne PM-207 27,2 x 350 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Přední světlo: | Herrmans MR5E |
| Zadní světlo: | Integrované v nosiči |
| Nosič: | MIK HD (nosnost 27 kg), integrované světlo |
| Blatníky: | SKS |
| Max. zatížení: | 150 kg |
