LEVIT BELECO 5 lowstep 2026 gunmetal
Kód: 76221.15 76221.17 76221.20 76221.23 76222.15 76222.17 76222.20 76222.23 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Precizně zpracovaný rám s broušenými sváry nabízí nízký nástup a efektní světelné logo značky LEVIT. Spolehlivý motor Motinova Volans Plus spolupracuje s bezúdržbovým řemenem a vnitřním řazením Shimano Nexus 8. O Váš komfort se postarají kvalitní německé blatníky SKS a univerzální pláště Schwalbe s reflexním pruhem. Praktický nosič MIK s nosností 27 kg je vybaven integrovaným zadním světlem pro Vaši vyšší bezpečnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | eCity '26 |
|---|---|
| EAN: | 8595174258941 |
| Rám: | Nízký nástup |
| Velikost kol: | 28” |
| Motor: | Motinova Volans Plus 75 Nm |
| Velikost kol: | 28" |
| Velikost rámu: | 45 / 50 / 55 / 60 cm |
| Rám: | Alloy 6061 lowstep, smootwelding |
| Převody: | 1x8 |
| Motor: | Motinova Volans Plus 75 Nm |
| Baterie: | BMZ V10 |
| Nabíječka: | BMZ 4,5 A |
| Displej: | Barevný TFT Digiwise BC112 |
| Vidlice: | SR Suntour NVX NLO (80 mm, se zamykáním z korunky) |
| Kliky a převodník: | Motinova + Gates (170 mm, 24 z.) |
| Přehazovačka: | Shimano Nexus 8 |
| Řazení: | Shimano Nexus 8 |
| Kazeta: | Gates CDC (24 z.) |
| Řetěz: | Gates Carbon Drive CDX |
| Brzdy: | Shimano MT200 (180 mm kotouč) |
| Náboj přední: | Shimano QC300 |
| Náboj zadní: | Shimano Nexus 8 |
| Ráfky: | Remerx Rocky Disc (622 x 22 mm) |
| Pláště: | Schwalbe Road Cruiser RT 28 x 2,1" (55 - 622) |
| Pedály: | Alloy, protiskluzové |
| Gripy: | Herrmans DD36 |
| Řidítka: | Spec 31,8 x 640 mm |
| Představec: | Spec stavitelný 90 mm |
| Hlavové složení: | Spec ICR (semi-integrované, prům. ložiska) |
| Sedlovka: | Post Moderne PM-207 27,2 x 350 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Přední světlo: | Herrmans MR5E |
| Zadní světlo: | Integrované v nosiči |
| Nosič: | MIK HD (nosnost 27 kg), integrované světlo |
| Blatníky: | Marcon aluminium |
| Max. zatížení: | 150 kg |
