LEVIT BELECO 3 lowstep 2026 lavender
Kód: 76216.17 76216.20 76216.23 76217.17 76217.20 76217.23 76218.17 76218.20 76218.23 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | eCity '26 |
|---|---|
| EAN: | 8595174258910 |
| Rám: | Nízký nástup |
| Velikost kol: | 28” |
| Motor: | Motinova Volans Plus 75 Nm |
| Velikost kol: | 28" |
| Velikost rámu: | 45 / 50 / 55 / 60 cm |
| Rám: | Alloy 6061 lowstep, smootwelding |
| Převody: | 310° variabilní planetární převodovka |
| Motor: | Motinova Volans Plus 75 Nm |
| Baterie: | BMZ V10 |
| Nabíječka: | BMZ 4,5 A |
| Displej: | Barevný TFT Digiwise BC300 |
| Vidlice: | SR Suntour NVX32 AIR boost NLO (80 mm, se zamykáním z korunky) |
| Kliky a převodník: | Motinova + Gates (170 mm, 24 z.) |
| Přehazovačka: | Enviolo CT |
| Řazení: | Enviolo CT |
| Kazeta: | Gates CDC (24 z.) |
| Řetěz: | Gates Carbon Drive CDX |
| Brzdy: | Shimano MT200 (180 mm kotouč) |
| Náboj přední: | Shimano TC500 Boost |
| Náboj zadní: | Enviolo CT |
| Ráfky: | Ryde Andra 321 (622 x 21 mm) |
| Pláště: | Schwalbe Energizer Plus RT 28 x 2,1" (55 - 622) |
| Pedály: | Alloy, protiskluzové |
| Gripy: | Ergon GC10 |
| Řidítka: | Spec 31,8 x 640 mm |
| Představec: | Spec ICR stavitelný 105 mm |
| Hlavové složení: | Spec ICR (semi-integrované, prům. ložiska) |
| Sedlovka: | Post Moderne PM-207 27,2 x 350 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Přední světlo: | Herrmans MR9E |
| Zadní světlo: | Integrované v nosiči |
| Nosič: | MIK HD (nosnost 27 kg), integrované světlo |
| Blatníky: | Marcon aluminium |
| Max. zatížení: | 150 kg |
